Ogłoszenia Duszpasterskie

2 Niedziela Adwentu
9 grudnia 2018

1. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace remontowe naszego kościoła.

2. Dziś po każdej Mszy świętej odbywa się zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziś 2 Niedziela Adwentu Zapraszamy do uczestnictwa w adwentowych Mszach świętych – roratach. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież. Prosimy o zabranie z sobą lampionów. Roraty sprawowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.00 . Osoby dorosłe zapraszamy na Msze święte roratnie w sobotę o godzinie 7.15.

4. W zakrystii i przy wyjściach z kościoła można nabyć opłatki na stół wigilijny oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę 15 grudnia. Prosimy o zgłaszanie chęci przyjęcia kapłana w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

6. We wtorek 11 grudnia po Mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Charytatywnego.

7. Przypominamy, że plan tegorocznej kolędy dostępny jest w gablotkach, na stronie internetowej parafii.

8. Informujemy, że od środy 12 grudnia kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania. W sprawie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu dostępny w gablotkach, gazetce i stronie internetowej parafii. W najbliższy poniedziałek i wtorek kancelaria będzie czynna zgodnie z ustalonym porządkiem.

9. Obchody liturgiczne tygodnia:
• czwartek- wspomnienie dow. św. Łucji, dziewicy i męczennicy
• piątek- wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb. i diakona